O clipin-vlasy.sk
Chcete byť výnimočná a zažiariť na spoločenských udalostiach? Clip in vlasy sú moderným osviežením! Prečítajte si, kde ich môžete kúpiť, ako aplikovať a využívať. Clip in vlasy sú flexibilné a moderné!

Je ľahké nasadiť si clip in vlasy?

Je ľahké nasadiťsi clip in vlasy?

Áno, nemusíte mať obavy, určite ich zvládnete správne nasadiť na svoje vlastné. Už sme vyššie spomínali, že clip in vlasy sú vlasové pásiky vyrobené z ľudských vlasov alebo syntetických vlákien. V jednom balení obsahujú väčšinou 10 vlasových pásikov rôznych šírok. Počet sponiek prichytených na jednotlivých vlasových pásikoch je vždy v závislosti od šírky pásikov. Na každom vlasovom pásiku je pripevnená veľmi ľahká kovová sponka, na nej je sylikónový protišmykový prúžok. Tento prúžok zabezpečuje, že vlasy vám budú spoľahlivo držať a nezošmyknú sa vám po uchytení na vaše vlastné vlasy, preto sú clipiny veľmi bezpečné. Sponka je veľmi ľahko ovládateľná, clip in  sa prichytávajú tak, že ľahko zatlačíte na sponku, ktorá sa tlakom otvorí, potom ju otvorenú zhora zasuniete do svojich vlasov, zatlačením na sponku sa táto zatvorí.

Tak takto jednoducho sa clip in  používajú a aplikujú. Samozrejme, že pre  ich použitie platí niekoľko zásad. Clip in vlasy začíname nasadzovať vždy od spodu hlavy, kde použijeme najširšie vlasové pásiky smerom nahor. Hrebeňom si vytvoríme vodorovnú cestičku, tým vlasy rozdelíme na hornú a dolnú časť, hornú časť prichytíme sponkou, na dolnú časť tesne ku korienkom pripevníme clipin už vyššie popísaným spôsobom. Potom prichytené clip in vlasy prekryjeme vrstvou vlastných a pokračujeme vytvorením ďalšej vodorovnej cestičky, pripevnením clip in vlasov, prekrytím vrstvou svojich vlasov atď. Nakoniec nezabudnite clipiny spolu so svojimi vlastnými prečesať, tým dosiahnete dokonalé zjednotenie účesu. Ak si clip in vlasy objednáte, samozrejme obdržíte aj podrobný návod spolu s praktickou ukážkou ako ich správne nasadiť.