O clipin-vlasy.sk
Chcete byť výnimočná a zažiariť na spoločenských udalostiach? Clip in vlasy sú moderným osviežením! Prečítajte si, kde ich môžete kúpiť, ako aplikovať a využívať. Clip in vlasy sú flexibilné a moderné!

Viete sa starať o clip in vlasy?

Clip in vlasy sú veľmi populárne aj vďaka tomu, že ich môžete ošetrovať a starať sa o ne rovnakým spôsobom, ako o vaše vlastné vlasy. Samozrejme to platí pre clipin vyrobené z pravých ľudských vlasov. Clip in vlasy sa dajú upravovať natáčaním, kulmovaním, žehlením, strihaním, dokonca aj farbením a melírovaním. Vlasy sa dajú upravovať na diaľku, čo je veľmi praktické a pohodlné, pohodlne si ich upravíte skôr, ako pripnete na svoje vlastné. Šampóny, ktorými sa clip in vlasy umývajú sú bežne dostupné na trhu, pre clip in vlasy si treba vybrať vyživujúci, regeneračný šampón pre jemné vlasy.

Po umytí vo vlažnej vode clip in vlasy necháme voľne uschnúť vyrovnané na uteráku, k sušeniu nepoužívame fén a ani nesušíme na slnku. Musíme však mať na pamäti, že aj keď sú clip príčesky vyrobené z ľudských vlasov, ide predsa len o mŕtve vlasy, ktoré sú odstrihnuté od korienkov a preto nemajú schopnosť prirodzene sa premasťovať, bohužiaľ ani nemajú schopnosť obnovy a regenerácie. Preto im túto funkciu musíme nahradiť a z času na čas clip in vlasy ošetriť rôznymi vyživujúcimi maskami, zábalmi a olejmi. Tým im dodáme hydratáciu, lesk, jemnosť a predĺžime ich životnosť.