O clipin-vlasy.sk
Chcete byť výnimočná a zažiariť na spoločenských udalostiach? Clip in vlasy sú moderným osviežením! Prečítajte si, kde ich môžete kúpiť, ako aplikovať a využívať. Clip in vlasy sú flexibilné a moderné!

Vlasy a la….

Len máločo tak odoláva módnym trendom ako dlhé vlasy. Vždy sú „in“, v každej dobe. Sú nadčasové, nikdy nevyjdú z módy, aj keď dnešné „in“ určite znamená niečo iné ako pred rokom, alebo dvomi. Nevadí, že vlasoví štylisti neustále hľadajú niečo nové pri ich úprave. Dlhé vlasy sú klasikou, zvýrazňujú našu ženskosť, podčiarkujú eleganciu, skrývajú v sebe romantizmus, odhaľujú zmyselnosť, ale aj pochabosť a trošku samopaše. Záleží len od toho, ako ich upravíme a aký účes si zvolíme ku konkrétnej príležitosti.. Štylisti neustále vymýšľajú nové módne trendy, nové účesy z dlhých vlasov, no aj oni sa z času na čas vracajú a inšpirujú účesmi slávnych filmových hviezd, na ktoré sa jednoducho nedá zabudnúť. Veď kto by zabudol na Ritu Hayworthovú, ktorá mnohých mužov oslnila svojou zmyselnosťou ryšavej krásky práve vďaka dlhým jemne zvlneným vlasom. Alebo Grace Kellyová, ktorá je symbolom diskrétneho šarmu vždy upravenej dámy. Jej dlhé vlasy upravené a vyčesané do uzla, to je štýl a` la Grace Kellyová. S eleganciou monackej kňažnej spája v sebe hollywoodský sexappeal, ktoré sa mnohé ženy snažia neustále napodobovať. A čo Katharine Hepburnová? Jedna z mála herečiek, ktorá sa na filmovom plátne presadila až v zrelom veku. Stačí si len spomenúť na Hádaj, kto príde na večeru alebo Africkú kráľovnú. Žiadna krehunká kráska, no napriek mužskej nezlomnosti si zachovala ženský šarm práve vďaka účesom z dlhých vlasov. V neposlednej rade je tu aj slávna Brigitte Bardotová, v 60. rokoch dobový ideál erotickej krásy nielen vďaka postavám zvodných hrdiniek, ale aj vďaka svojim vlasom.

Bohužiaľ, zdravé a krásne vlasy nie sú vždy dané len prírodou a nie každá žena sa nimi môže pochváliť. Preto občas im treba vypomôcť. Ak platilo, že z dlhého krátke urobíš, ale opačne to nejde, tak našťastie v dnešnej dobe to už neplatí. Pri vlasoch nie je problém z krátkych mať razom dlhé. Je veľa metód na rýchle predĺženie vlasov, aj na zahustenie jemných a riedkych vlasov, na trhu je veľká ponuka príčeskov. Ak sa chcete aj vy inšpirovať účesmi slávnych filmových hviezd a nemáte práve správnu dĺžku vlasov, stačí si len vybrať metódu predlžovania vlasov, podľa toho, ktorá vám vyhovuje. A už je len krôčik k tomu, aby ste zapôsobili nielen na svoje okolie, ale aj získali sebavedomie, ktoré práve vďaka neupraveným vlasom mnohé strácame.

Či už sa rozhodnete pre „trvalé“ predĺženie vlasov v profesionálnom kaderníckom salóne, alebo dáte prednosť krátkodobému predĺženiu vlasov systémom clip-in (pomocou sponky), ktoré zvládnete aj doma, je len na vás. Samozrejme, hovoríme o príčeskoch z pravých vlasov, ku ktorým sa môžete správať ako k svojim vlastným. To znamená, že ich môžete umývať, farbiť, melírovať, kulmovať, natáčať, žehliť a ošetrovať ako vlastné vlasy. Výhodou clip-in vlasov oproti „trvalému“ predĺženiu vlasov napr. keratínom je, že ich môžete kedykoľvek odložiť. Nielenže tým predĺžite ich životnosť, ale nebudú vám prekážať pri aktivitách, v ktorých práve nemusíme vypadať a` la … (napr. športových aktivitách, domácich prácach a pod.) Tak, ak ste sa nechali inšpirovať štýlom niektorej filmovej hviezdy a rozhodli sa svojim vlasom „pomôcť“ práve ich predĺžením a zahustením, veľa šťastia pri správnom výbere!