O clipin-vlasy.sk
Chcete byť výnimočná a zažiariť na spoločenských udalostiach? Clip in vlasy sú moderným osviežením! Prečítajte si, kde ich môžete kúpiť, ako aplikovať a využívať. Clip in vlasy sú flexibilné a moderné!

Z čoho sú vyrobené clip in vlasy?

V ponuke môžete nájsť vlasy európske, ázijské, indické, ruské. Prírodné vlasy európskeho pôvodu sú charakteristické svojou jemnou a ľahko zvlnenou štruktúrou vlasu, do konečnej podoby sa potom clip in vlasy chemicky upravujú a farbia na požadovaný odtieň.

Clipin ázijského pôvodu sú vyrobené z ázijských pravých vlasov. Tieto sú charakteristické tvrdšou a rovnou štruktúrou vlasu čiernej farby. Do konečnej podoby sa potom clip in vlasy tiež chemicky upravujú a farbia na požadovaný odtieň. Indické REMY vlasy vyrobené z pravých indických vlasov sú silné a vyhľadávané aj pre svoju výhodu hlavne v dĺžke vlasov. Práve clip in vlasy vyrobené z nich sú ponúkané na trhu v tých  najdlhších dostupných dĺžkach. Pre svoju hrúbku a kvalitu zvládnu výborne všetky procedúry, ktoré sú potrebné na ich zmenu na  európskehy typ. Tmavé odtiene indických prírodných vlasov sú najkvalitnejšie, pretože nemusia byť namáhané farbením. Za najkvalitnejšie vlasy na trhu pre clip in vlasy sú považované 100 % ruské vlasy pôvodom z Ruska alebo Ukrajiny.

Clip in vlasy vyrobené z nich majú jemnú a lesklú štruktúru vlasového vlákna, poskytujú úžasné farebné variácie všetkých odtieňov. Teraz váhate, aké sú pre vás tie najvhodnejšie vlasy? Nemusíte mať obavy, všetky clipiny, či už vyrobené z európskych, indických, ruských alebo ázijských pravých vlasov, sú upravené na tzv. európsky typ. Preto  sú dostatočne jemné, a podobné našim európskym vlasom. Ak ste perfekcionistka, práve clip in vlasy vyrobené zo skutočných ľudských vlasov sú to pravé pre prirodzený vzhľad. Váš účes, aj keď ho dotvorí clipin príčesok bude pôsobiť prirodzene a zjednotene. To v prípade, ak  sú vlasy vyrobené zo syntetických vlákien, nie je vždy zaručené. Môže sa stať, že takéto clip in vlasy budú pôsobiť falošne.